NOWOŚĆ. BIO Herbata Grecka/górska 45g.

15,00 zł
Brutto

JUŻ DOSTĘPNA!!!

Herbata grecka czyli gojnik jest bogatym źródłem składników mineralnych (m.in. cynku, magnezu, sodu, kobaltu, miedzi, lecz przede wszystkim żelaza) – dzięki temu napar ten poprawia funkcjonowanie układu krążenia i systemu immunologicznego....... 

Ilość
Dostępny!

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Herbata Grecka czyli zioło znane jako gojnik (od gojenia) jest bogatym źródłem składników mineralnych (m.in. cynku, magnezu, sodu, kobaltu, miedzi, lecz przede wszystkim żelaza) – dzięki temu napar ten poprawia funkcjonowanie układu krążenia i systemu immunologicznego. Dzięki dużej zawartości żelaza pomaga także w walce z niedokrwistością i stanami przemęczenia, naturalnie wyrównuje temperaturę ciała oraz ciśnienie krwi. Gojnik działa również antybakteryjnie i przeciwzapalnie, a jego częste picie pozytywnie wpływa na samopoczucie. Szybciej będziemy wydalać z organizmu toksyny, ponieważ poprawia pracę nerek i wątroby. Świetnie działa również na układ oddechowy. Pobudza, daje energię i pomaga w przebudzeniu się – bezproblemowo może zastąpić nam poranną kawę! Dodatkowo w napoju znajdziemy olejki eteryczne. Co więcej, gojnik jest uznawany za… afrodyzjak. A w niektórych regionach jest nazywany nawet bułgarską viagrą!

Ważne! Wyniki najświeższych badań wykazują, że gojnik wpływa także na pracę mózgu i hamuje jego stany zapalne. Pomaga również w usuwaniu złogów białkowych, które są jedną z głównych przyczyn choroby Alzheimera i demencji starczej.

Sposób parzenia: najlepiej kupować całe rośliny (bo wiemy, co kupujemy). W zmielonym czy siekanym suszu mogą znajdować się różne rośliny i różne ich części. Parzyć można całą roślinę czyli kwiaty, łodyżki i liście. Najlepiej połamać łodyżkę. 4-5 kawałków zalać wrzątkiem na ok. 5 min. W okresach przeziębień można parzyć dłużej dla wydobycia większej ilości olejków eterycznych.

13 Przedmioty