Nawilżający Krem do Rąk

32,00 zł
Brutto

Długo działający, świetnie się wchłaniający krem do rąk. 95% naturalnych składników,  nie testowany na zwierzętach, testowany dermatologiczne, odpowiedni dla vegan.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Korzystne właściwości dictamnus i miodu w połączeniu z oliwą z oliwek i masłem shea dają nam wyjątkowo miękki i korzystny krem ​​do rąk. 
Natychmiast wysycha, pozostawiając miękkie dłonie. Poj. 100ml.

Miód: składa się z kompleksu związków chemicznych. Zawiera ponad 180 substancji, a jego skład chemiczny różni się w zależności od gatunku. Dzięki związkom fenolowym miód ma następujące działanie biologiczne: przeciwdrobnoustrojowe, przeciwgrzybicze, przeciwzapalne, regenerację komórek, odbudowę uszkodzonych tkanek, gojenie, regeneracyjny przeciwutleniacz i nawilżanie. 
Dictamnus: Znajdujemy go w dużych ilościach na Krecie i jest uważany za króla kreteńskich ziół. Zioło to ma wiele właściwości leczniczych, dlatego uważa się je za głównie lecznicze. Ma ważne właściwości antyseptyczne i lecznicze.

Codziennie nakładaj niewielką ilość na czyste dłonie z delikatnymi ruchami okrężnymi aż do wchłonięcia. Powtarzaj tak często, jak to konieczne.

1 Przedmiot