Maseczka do Twarzy DETOX

50,00 zł
Brutto

Maseczka do twarzy na bazie zielonej glinki, aloesu i oliwy. 96% naturalnych składników, testowana dermatologicznie, nie testowana na zwierzętach, odpowiednia również dla vegan.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Bogata maseczka do twarzy Detox z zieloną glinką natychmiast odżywia odwodnioną skórę. Zielona glina jest bogata w magnez i inne minerały, dzięki czemu idealnie nadaje się do ogólnej poprawy wyglądu i jakości skóry. Cudowny Aloes Vera, nawilża, zwiększa produkcję kolagenu i wzmacnia ochronę skóry, utrzymując ją miękką i sprężystą. 
Dla każdego rodzaju skóry. 
75 ml.

Zielona glina działa zarówno przeciwzapalnie, gojąco, łagodząco, antyseptycznie i przeciwbakteryjnie. Jest szczególnie bogata w sole mineralne i nadaje się do skóry tłustej i mieszanej. Jest szczególnie polecana dla skóry tłustej, ponieważ skutecznie reguluje wydzielanie sebum, napina pory i usuwa martwe komórki. 
Aloe Vera: Korzyści z Aloe Vera znane są od 2000 lat. W 1959 r. Narodowa Agencja ds. Leków oficjalnie ratyfikowała ważne właściwości aloesu. Wśród aktywnych składników Aloe Vera znajdują się witaminy A, C, E. Witamina A jest znana ze swoich właściwości regeneracyjnych, witamina C zawiera antyoksydanty, a jednocześnie pomaga w tworzeniu kolagenu, a witamina E zapobiega uszkodzeniu błony komórkowej.

Nałożyć grubą warstwę maski na oczyszczoną skó

1 Przedmiot